MOJE TERENY

 

 

 


 

Życie w drodze nie jest łatwe. Długie godziny za kierownicą, nienormowany czas pracy, trudne warunki na drodze, wymagający klienci – dobrze to znasz. Ale mimo wszystko kochasz tę pracę. Poznaj swojego nowego partnera!
 

Opony ciężarowe BFGoodrich® są NARESZCIE dostępne w Europie.


Opony wyścigowe BFGoodrich® udowadniają swoją skuteczność od 1914 roku. Przyczyniły się do wielu zwycięstw w najważniejszych wyścigach, takich jak Baja 1000, Puchar Świata FIA w rajdach terenowych czy Rajd Dakar.


Kierowcy ciężarówek z różnych krajów są przekonani o ich wytrzymałości. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w daleką trasę, przedzierasz się przez miejską dżunglę, czy pokonujesz błoto i śnieg, BFGoodrich® zawsze wspiera Ciebie – kierowcę ciężarówki – i Twój pojazd. Nasze opony są dopasowane do potrzeb kierowców tirów, wywrotek, autobusów, autokarów i pojazdów w transporcie kurierskimi odpowiadają na wyzwania związane z wydajnością w każdym terenie. 


Łap kluczyki – czas wziąć się do pracy i dobrze się bawić!

 

Wsparcie na długich trasach

Podchwytliwe pytanie: wolisz przemierzać kilometry, czy stać na poboczu? To oczywiste! Opony BFGoodrich® oferują świetny stosunek jakości do ceny i pracują ciężko razem z Tobą. Dzięki nim możesz pokonywać długie trasy.

 

Radzimy sobie na trudnych nawierzchniach

Duży ładunek? My się go nie boimy! Budownictwo to ważna branża na rynku europejskim – nie ma tu czasu na przestoje. Wytrzymałe opony o wyjątkowej przyczepności na kamieniach, w pyle i na asfalcie pozwolą na kursowanie po całym placu budowy, każdego dnia.
 

Wybór najszybszej trasy

Szybko: jaka jest bezpieczna odległość hamowania Twojego pojazdu w deszczu? Przyznaj, że kiedy masz do rozwiezienia tysiące paczek (a przynajmniej takie masz wrażenie), marzysz o tym, żeby na ulicach nie było nikogo poza Tobą. Na oponach BFGoodrich® można polegać: są odporne i ciężko pracują – zupełnie jak kierowcy ciężarówek.
 

Nie ma czasu na niepotrzebne postoje

Skąd się tu wzięli ci wszyscy rowerzyści?! Opony autobusowe BFGoodrich® pomagają bezpiecznie i na czas dowieźć pasażerów do celu. Wiesz, że możesz na nich polegać – dzięki aplikacji, która w połączeniu z czipem RFID podpowiada, na kiedy zaplanować przegląd opon. Możesz więc spokojnie skupić się na drodze.

 

Podróż w nowe strony

Jaką autostradą lubisz jeździć najbardziej? Opony do autokarów BFGoodrich® zapewniają cichszą pracę – pasażerowie będą wdzięczni i zasną spokojnie ukojeni miarowym szumem, wiedząc, że za kilka godzin bezpiecznie dotrą w nowe miejsce.

SZUKAJ DILERA OPON

Opony BFGoodrich® do swojego pojazdu – autobusu lub ciężarówki – możesz kupić wszędzie. Tutaj łatwo i szybko znajdziesz swojego dilera opon.
Lokalizuj