BFGoodrich

CRAne Control

BEZPIECZEŃSTWO I ZWROTNOŚĆ NA KAŻDYM PODŁOŻU

basse qualité grue

PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO NA WSZYSTKICH DROGACH

 

W BFGoodrich® pozostajemy wierni swoim amerykańskim korzeniom i nie boimy się wyzwań. Gama Crane Control to pełne bezpieczeństwo na autostradach, drogach miejskich i w terenie. Sięgaj wysoko, a twój hak niech nie zazna odpoczynku.

PROWADŹ BEZ OBAW

 

W głębokim błocie czy na żwirze, to ty w pełni kontrolujesz sytuację. jesteś panem sytuacji. O nic się nie martw, a mocne opony z europejskich fabryk zawiozą cię, gdzie tylko chcesz.

1 picture cranecontrol outside 2
Crane_image

BUDŻET POD KONTROLĄ 

 

Dwie osie? A może dziewięć? Spokojnie zmieścisz się w budżecie i zapomnisz o przestojach dźwigu. A do pracy będziesz szedł z uśmiechem na twarzy.

BEZPIECZEŃSTWO

NA DRODZE I W TERENIE

ZWROTNOŚĆ

DOBRE PANOWANIE NAD POJAZDEM W CAŁKOWITYM SPOKOJU

JAKOŚĆ

W DOBREJ CENIE

Opony są wytwarzane z różnych materiałów, których właściwości decydują o prawidłowej pracy opony. Właściwości te z czasem mogą się zmieniać. Zmiany te zależą od wielu czynników, takich jak warunki przechowywania, użytkowanie, a w szczególności obciążenie, prędkość, ciśnienie w oponie, konserwacja, warunki pogodowe itp., którym opona jest poddawana przez cały okres eksploatacji. Czynniki te mają wpływ na trwałość opony.
Konstrukcja opon Michelin ma na celu zapewnienie maksymalnej trwałości oraz gotowości maszyny do pracy przez możliwie najdłuższy okres.
Jeśli przyjrzymy się warunkom użytkowania żurawi przejezdnych, każdego roku dostrzeżemy zmniejszanie się średniego przejechanego dystansu. W rezultacie opony pozostają założone na żurawiach przez dłuższy czas.
W związku z tym firma Michelin zaleca ograniczenie okresu eksploatacji opon żurawia przejezdnego do maksymalnie 10 lat.

tablecrane pl
Więcej informacji

 

Skontaktuj się z nami
bfg crane control LOGO